Dziś:
Kiedy:Czerwiec 2024
Gdzie:
Tylko online:
 
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
252627282930
Dziś

MPOD 2024 – przesłuchania konkursowe – sesja poranna

kultura, koncerty i imprezy

Sobota, 6 lipca 2024, g.09:30
Sala koncertowa im. K. Pendereckiego w ZSM - ul. 25 Czerwca 70, Radom, mazowieckie, Polska
Cena biletu: 25.00,-zł Kup bilet
Opublikuj:

06 lipca 2024 - Sobota MPOD 2024 – przesłuchania konkursowe – sesja poranna


Wystąpią:

DYWIZJA IV MŁODZIEŻOWA


g. 09:30 Gminna Orkiestra Dęta w Starej Białej dyrygent: Grzegorz Dębski g. 10:05 Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy GCK w Poniecu dyrygent: Wiktor Bąk


g. 10:40 Orkiestra Dęta Allegretto z Rogoźnika dyrygent: Krzysztof Zając


g. 11:15 Orkiestra Mali Kamilianie - Tarnowskie Góry


dyrygent: Olek König


DYWIZJA II - część 1


g. 11:50 Młodzieżowa Orkiestra Dęta 'Elektryk' Nowa Sól dyrygent: Kacper Wojtkowiak


g. 12:25 Helicopters Brass Orchestra – Świdnik


dyrygent: Karol Dziubak


Orkiestry zaprezentują zróżnicowany repertuar, od utworów klasycznych, muzyki filmowej do popularnych przebojów muzyki pop. Każda orkiestra wykona około 20 minutowy program.


UWAGA: Podczas przesłuchań konkursowych JURY nagrywa komentarz słowny dla każdego zespołu – może być on słyszalny dla słuchaczy.


Obowiązuje zakaz wchodzenia/wychodzenia podczas utworów muzycznych.

MPOD 2024 – przesłuchania konkursowe – sesja poranna

kultura, koncerty i imprezy

Sobota, 6 lipca 2024, g.09:30
Sala koncertowa im. K. Pendereckiego w ZSM - ul. 25 Czerwca 70, Radom, mazowieckie, Polska
Cena biletu: 25.00,-zł Kup bilet
Opublikuj:

06 lipca 2024 - Sobota MPOD 2024 – przesłuchania konkursowe – sesja poranna


Wystąpią:

DYWIZJA IV MŁODZIEŻOWA


g. 09:30 Gminna Orkiestra Dęta w Starej Białej dyrygent: Grzegorz Dębski g. 10:05 Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy GCK w Poniecu dyrygent: Wiktor Bąk


g. 10:40 Orkiestra Dęta Allegretto z Rogoźnika dyrygent: Krzysztof Zając


g. 11:15 Orkiestra Mali Kamilianie - Tarnowskie Góry


dyrygent: Olek König


DYWIZJA II - część 1


g. 11:50 Młodzieżowa Orkiestra Dęta 'Elektryk' Nowa Sól dyrygent: Kacper Wojtkowiak


g. 12:25 Helicopters Brass Orchestra – Świdnik


dyrygent: Karol Dziubak


Orkiestry zaprezentują zróżnicowany repertuar, od utworów klasycznych, muzyki filmowej do popularnych przebojów muzyki pop. Każda orkiestra wykona około 20 minutowy program.


UWAGA: Podczas przesłuchań konkursowych JURY nagrywa komentarz słowny dla każdego zespołu – może być on słyszalny dla słuchaczy.


Obowiązuje zakaz wchodzenia/wychodzenia podczas utworów muzycznych.

Na stronie: 146